Maty wzmocnione idealne na wyższe obciążenia dynamiczne. Nadają się przede wszystkim do wejść o dużym natężeniu ruchu z funkcją transportu produktów na wózkach.

Maty zewnętrzne

  • guma czarna
  • guma – szczotka liniowa
Mata aluminiowa z wkładem gumowym

Mata aluminiowa z wkładem gumowym

Profile aluminiowe z gumą. Duża wytrzymałość na obciążenia dynamiczne spowodowana zastosowaniem profili o łukowym sklepieniu. Rolowana, łatwa do czyszczenia. Bezpieczna w warunkach marznącej mżawki. Zatrzymuje w przestrzeniach pomiędzy profilami brud i wodę w zwiększonej ilości poprzez uwypukloną aktywną powierzchnię naturalnej gumy. Profile gumowe są podwójnie karbowane. Zalecana na zewnątrz i do wentylowanych przedsionków wewnętrznych. Nadaje się do wejść o każdym natężeniu ruchu. Znakomita na wejścia z funkcją wwożenia lub wywożenia produktów na wózkach transportowych. Mata w standardzie z podkładem akustycznym.

Wysokość profila 17 mm, szerokość profila 36 mm, całkowita wysokość maty 23 mm.

 Karta technicznaDetal architektoniczny
Mata aluminiowa z gumą i szczotką liniową

Mata aluminiowa z gumą i szczotką liniową

Profile aluminiowe z gumą i wzmocnioną szczotką liniową w dowolnych proporcjach (guma – szczotka 1:1, 2:1, 3:1, 5:1). Duża wytrzymałość na obciążenia dynamiczne spowodowana zastosowaniem profili o łukowym sklepieniu. Zatrzymuje brud w przestrzeniach pomiędzy profilami poprzez aktywne działanie szczotki liniowej usytuowanej powyżej płaszczyzny gumy. Bezpieczna w warunkach marznącej mżawki. Wyśmienicie usuwa piasek i inne zanieczyszczenia. Zalecana na zewnątrz i do wewnątrz budynków. Nadaje się do wejść o każdym natężeniu ruchu, a w szczególności do wejść, gdzie natężenie ruchu kształtuje się między 10.000 a 20.000 wejść dziennie. Znakomita na wejścia z funkcją wwożenia lub wywożenia produktów na wózkach transportowych. W standardzie z podkładem akustycznym.

Wysokość profila 17 mm, szerokość profila 12 mm, 36 mm, całkowita wysokość maty 24 mm.

 Karta technicznaDetal architektoniczny

Maty wewnętrzne

  • filc niepalny – grubość 7 mm
  • filc aktywny polipropylen – grubość 9 mm
  • filc – szczotka liniowa
Mata aluminiowa z wkładem filcowym

Mata aluminiowa z wkładem filcowym

Profile aluminiowe z filcem o grubości 7 mm w wersji niepalnej klasy ogniowej cfl s1 lub z zastosowaniem filcu (polipropylenu) o grubości 9 mm, o bardzo dużej wytrzymałości i wysokich parametrach czyszczących. Duża wytrzymałość na obciążenia dynamiczne spowodowana zastosowaniem profili o łukowym sklepieniu. Mata zatrzymuje brud w przestrzeniach pomiędzy profilami i absorbuje nawet do 80% wilgoci z obuwia poprze uwypukloną powierzchnię filcu. Krótki ciąg suszący maty wewnętrznej daje znakomite efekty czyszczące. Zalecana tylko do wewnętrznych obszarów wejściowych. Nadaje się do wejść o każdym natężeniu ruchu. Znakomita na wejścia z funkcją wwożenia lub wywożenia produktów na wózkach transportowych. Mata w standardzie z podkładem akustycznym.

Wysokość profila 17 mm, szerokość profila 36 mm, całkowita wysokość maty 21 mm (z filcem o grubości 7 mm) i 23 mm (z filcem o grubości
9 mm).

 Karta technicznaDetal architektoniczny
Mata aluminiowa z filcem i szczotką liniową

Mata aluminiowa z filcem i szczotką liniową

Profile aluminiowe z filcem i wzmocnioną szczotką liniową w dowolnych proporcjach (filc – szczotka 1:1, 2:1, 3:1, 5:1). Duża wytrzymałość na obciążenia dynamiczne spowodowana zastosowaniem profili o łukowym sklepieniu. Zatrzymuje brud w przestrzeniach pomiędzy profilami poprzez aktywne działanie szczotki liniowej usytuowanej powyżej płaszczyzny filcu i absorbuje nawet do 80% wilgoci z obuwia dzięki uwypuklonej powierzchni filcu. Krótki ciąg suszący maty wewnętrznej daje znakomite efekty czyszczące. Zalecana tylko do wewnętrznych obszarów wejściowych. Nadaje się do wejść o każdym natężeniu ruchu, a w szczególności do wejść, gdzie natężenie ruchu kształtuje się między 10.000 a 20.000 wejść dziennie. Mata w standardzie z podkładem akustycznym oraz możliwość zastosowania filcu niepalnego klasy ogniowej cfl s1.

Wysokość profila 17 mm, szerokość profila 12 mm, 36 mm, całkowita wysokość maty 24 mm.

 Karta technicznaDetal architektoniczny

Mata okrągła lub i kształcie nieregularnym z wkładką gumową lub filcową

Mata okrągła robust