Co jest jednym z największych koszmarów dużych obiektów publicznych i użytkowych? Z czym muszą się borykać właściciele galerii handlowych, szkół czy biurowców? Nie, nie chodzi tylko o odpowiednią organizację pracy. Mowa o brudzie. Co ciekawe, z nim wiąże się… wizerunek. Każda placówka tego typu powinna zadbać o czystość i estetykę. Świadczy to o profesjonalizmie i podejściu do klientów, gości, pracowników… Dlatego tak ważne są wycieraczki obiektowe. Walczą z zanieczyszczeniami, chronią podłogi i są wizytówką Twojego biznesu.

Wycieraczki obiektowe – czym się wyróżniają?

Wycieraczki obiektowe - Centrum Edukacji Międzynarodowej
Centrum Edukacji Międzynarodowej - Wrocław

Właściciele galerii handlowych, muzeów, galerii sztuki, biur, szkół i placówek medycznych mają nie lada wyzwanie. W końcu obiekty użytku publicznego – w tym te naprawdę duże – powinny być zadbane, czyste i zachęcające do wejścia. Skuteczną barierą aż przed 80% wnoszonego brudu są wycieraczki obiektowe.

Produkty tego typu są skonstruowane w taki sposób, by eliminować zanieczyszczenia. Maty obiektowe są zbudowane z kilku sekcji. Dzięki temu usuwają brud, w tym piasek, żwir, błoto, śnieg i wszelkie inne pozostałości. Zapobiegają zużyciu, matowieniu i odbarwieniu podłóg każdego rodzaju.

Nasze wycieraczki aluminiowe składają się z trzech stref, w tym:

 • oczyszczania zgrubnego – przechwytującego największy brud, w tym gruboziarnisty,
 • oczyszczania pośredniego – wyłapującego drobnoziarniste zanieczyszczenia,
 • oczyszczania absorpcyjnego – osuszającego obuwie z wilgoci i zatrzymującego kurz.

Dzięki takiej konstrukcji właściciele mają pewność, że ich obiekt jest w pełni chroniony przed każdego rodzaju zanieczyszczeniami. System ten powinien być stosowany w każdym wejściu.

Nasze wycieraczki do butów są skuteczną zaporą, zapobiegającą także poślizgnięciom w wejściowych obszarach – zwłaszcza zimą. Jako producent wycieraczek aluminiowych, jesteśmy zobligowani zapewnieniem bezpieczeństwa wejścia do obiektu. Działamy zgodnie z oczekiwaniami klienta, podchodząc do każdego indywidualnie – nie boimy się wyzwań, w tym produkcji niestandardowych wycieraczek na wymiar. Jeśli więc do obiektu potrzebna jest mata o kształcie koła, trapezu czy w jeszcze innych konfiguracjach – jesteśmy do dyspozycji.

Zastosowanie wycieraczek obiektowych

Odpowiednio dobrana wycieraczka obiektowa wygląda jak zaproszenie. Dbałość o detale świadczy o właścicielu. W końcu nikt nie chce przebywać w brudnym i nieestetycznym budynku. Dlatego właśnie oferujemy wycieraczki do obiektów handlowych, gdzie szczególnie liczy się komfort i samopoczucie przechodniów. W asortymencie mamy też bardzo wytrzymałe wycieraczki do szkół, gdzie intensywność użytkowania wymaga nieprzeciętnych właściwości . Ponadto zaopatrujemy:

 • sklepy,
 • restauracje,
 • szpitale,
 • biura,
 • dworce.

Dlaczego warto postawić na wycieraczki obiektowe?

Wycieraczki obiektowe to szereg korzyści zarówno dla właściciela budynku, jak i dla osób, które w nim przebywają. Nasze maty są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Specjalne kształt profili zapewnia bardzo długie ich użytkowanie. Nie urywają się rypsy (paski filców), dopasowują do każdej powierzchni, są solidne i wytrzymałe. W dodatku:

 • są łatwe w czyszczeniu – nie wymagają użycia specjalistycznych środków,
 • poprawiają estetykę podłóg,
 • zapobiegają poślizgnięciom i upadkom,
 • zapewniają czystość i estetyczny wygląd,
 • wpływają na nienaganny wizerunek obiektu,
 • obniżają koszty częstego sprzątania,
 • są odporne na czynniki zewnętrzne.

 Wycieraczki systemowe odnajdują zastosowanie również w muzeach, zakładach przemysłowych, firmach transportowych, salonach samochodowych, siłowniach, basenach na lotniskach, i we wszystkich miejscach, gdzie jest duże natężenie ruchu.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI