Wycieraczki z logo firmy to dziś już praktycznie nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa. Będące reklamowymi nośnikami, ale także wyjątkowo praktycznymi produktami w firmie, wycieraczki wejściowe z logo potrafią także ozdobić każdą przestrzeń. Co wyróżnia wyjątkowe maty spersonalizowane BELA? 

Maty z logo – marketing firmy na piedestale

Wycieraczki z nadrukiem umieszczone przy wejściu do firmy przede wszystkim wpływają na rozpoznawalność marki szczególnie wśród przyszłych kontrahentów. Dla obecnej klienteli wysokiej jakości mata z logo firmowym będzie sygnałem, że firma świetnie prosperuje, jest zaangażowana w swoją działalność i dba o kreowanie i propagowanie pozytywnego wizerunku. W obu przypadkach takie działania mogą jedynie prowadzić do poszerzania grona kontrahentów oraz zwiększania zysków. Spersonalizowane wycieraczki uznawane są także przez specjalistów od marketingu za niezwykle skuteczny element wszelkich akcji promocyjnych. 

Zalety wycieraczek i mat z logo

Jedną z głównych zalet wycieraczek  jest oczywiście dbanie o czystość w firmie. Aluminiowe maty graficzne to produkty bardzo wysokiej jakości, które doskonale zatrzymują zabrudzenia oraz wodę i dzięki temu w pomieszczeniach budynku nie namnażają się niekorzystne dla człowieka bakterie. To z kolei minimalizuje ogólne koszty sprzątania obiektu. Świetne absorbowanie wody przez matę ma także znaczący wpływ na optymalizowanie poziomu wilgotności w powietrzu. Maty z logo firmowym to produkty wykonane z uniwersalnego oraz bardzo solidnego aluminium i dzięki temu są wyjątkowo trwałe, odporne na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w czyszczeniu. Wejście do firmy zawsze więc będzie prezentować się estetycznie. Logo firmy jest wycinane z różnego rodzaju barwnych tkanin, a następnie precyzyjnie montowane na aluminiowych profilach. Takie możliwości techniczne sprawiają, że spersonalizowane wycieraczki BELA posłużą w firmie w stanie niezmienionym przez wiele lat. Jest to jedyna w ten sposób powstająca kolekcja na świecie. Kolory mat nie płowieją i nie przebarwiają się. 

Jak zamówić wycieraczki i maty z logo?

Na wycieraczce jesteśmy w stanie wykonać dowolny, spersonalizowany wzór graficzny. Na początku powstaje projekt, który jest każdorazowo konsultowany z klientem. Na jego podstawie następuje przygotowanie produkcji polegające na wycinaniu odpowiednich, bezpiecznych i trwałych podkładów tkanin przy zastosowaniu technologii polipropylenu i poliamidu. Kolejnym krokiem jest naklejanie właściwych warstw, usztywnianie ich oraz zabezpieczanie przed rozwarstwieniem. Następnym etapem powstania wycieraczki z nadrukiem jest wklejenie pasów z grafiką w podkład aluminiowy. Maty graficzne są dostarczane klientowi w wersji gotowej do montażu. Na życzenie firma BELA zajmuje się również instalowaniem aluminiowych wycieraczek. 

Wykonujemy maty i wycieraczki z logo o dowolnych kształtach i wymiarach. Dostępna szeroka paleta barw pozwala na dopasowanie odpowiedniego koloru.

Nasze produkty:

CTA

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI