Wycieraczki spersonalizowane – wizytówka Twojej firmy

Wyobraź sobie najlepszy chwyt marketingowy Twojej firmy. Taki, który od razu przykuwa uwagę nowych klientów i jednocześnie sprawia, że wzbudza pozytywne emocje u tych stałych. Chwyt, który prezentuje przedsiębiorstwo 24 godziny na dobę, jest niedrogi i podkreśla dbałość o szczegóły jego właściciela. Takie właśnie role odgrywają wycieraczki z logo. Ten znakomity pomysł marketingowy robi dobre wrażenie już na samym wejściu. Nasze wycieraczki ze znakiem graficznym oferują jeszcze więcej!

wycieraczki z logo

Dlaczego wybrać wycieraczki z nadrukiem?

Wycieraczki wejściowe z logo to jedne z najskuteczniejszych form promocji. Już na samym początku klienci i inne osoby z zewnątrz mogą zobaczyć, jak bardzo dbasz o szczegóły w swojej firmie. Jest to potwierdzeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Ponadto mata z logo od razu rzuca się w oczy – wyróżnia się wśród szarych, standardowych i wtapiających się w otoczenie wycieraczek zewnętrznych.

Maty z logo to szybka droga do sukcesu. Kiedy klient będzie chciał zdobyć konkretny produkt, zacznie wybierać spośród firm, których logo wydaje mu się znajome. Dlatego przedsiębiorstwa stawiają na różne formy promocji, w tym długopisy, notatniki, a także samochody z personalizacją. Wycieraczki z logo firmy spełniają dokładnie taką samą funkcję. Jeśli Twoją firmę codziennie mija wielu przechodniów, wycieraczka spersonalizowana zacznie przyciągać ich jak magnez. Możesz umieścić na niej, co tylko chcesz. Logo wycinane jest ploterem z różnego rodzaju kolorowych dywanów, a następnie montowane na profilach aluminiowych, co daje wieloletnią żywotność.

wycieraczki spersonalizowane
wycieraczki reklamowe
wycieraczka z logo

Stawiając na wycieraczki reklamowe, wskazujesz drogę do drzwi swojej firmy. Jest to szczególnie przydatne, kiedy dzielisz obiekt również z innymi. Ładna personalizowana wycieraczka wzbudza pozytywne emocje i kojarzy się z miłą obsługą. Pamiętaj – ludzie zwracają uwagę nie tylko na całokształt, lecz także poszczególne części i drobiazgi.

W ofercie naszej firmy znajdziesz oryginalne rozwiązania, które nie zginą w szumie oklepanych reklam nośnych. Nasze wycieraczki reklamowe z logo znajdują szerokie zastosowanie. Jakie dokładnie?

Zastosowanie wycieraczek z nadrukiem

Nasze wycieraczki z logo mają przede wszystkim dbać o Twój wizerunek. Istotna jest jednak również ich funkcjonalność. W końcu podstawowym zadaniem wycieraczek z napisami jest skuteczne zapobieganie przenoszeniu brudu. Dlatego Bela stawia na jakość. Nasze produkty są wykonane z solidnego i niezwykle uniwersalnego aluminium, które jest bardzo łatwe w czyszczeniu. Nie musisz się więc martwić, że pielęgnacja takich wycieraczek z logo firmy będzie czasochłonna i wymagająca. Ponadto ograniczasz wydatki związane z częstszym sprzątaniem budynku.

Wycieraczki są niezwykle funkcjonalne. Zatrzymują prawie 90% brudu wnoszonego z zewnątrz. Z tego względu stawiają na nie różne obiekty, nie tylko biura i sklepy. Wycieraczki z logo firmy odnajdują  też zastosowanie w:

  • hotelach,
  • salonach samochodowych,
  • halach produkcyjnych,
  • zakładach przemysłowych,
  • firmach transportowych,
  • basenach i siłowniach,
  • wszystkich obiektach użytku publicznego.
różne kolory filcu
Dostępna szeroka paleta barw pozwala na dopasowanie odpowiedniego koloru.

Co jeszcze wyróżnia nasze wycieraczki z logo?

Nasze wycieraczki z logo są dostosowane do potrzeb każdego klienta. Są solidne, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i niezwykle łatwe w czyszczeniu. Wycieraczki z nadrukiem Bela znane są w całej Europie. Wychodząc naprzeciw klientom, służymy pomocą, radą i wsparciem na każdym etapie projektu oraz montażu mat.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI